הסיפור שלנו

הסיפור שלנו מתחיל באמונה בכוחו של הטבע, ביכולת של המדע ובמה שפאשר להשיג כאשר משלבים את השניים. זהו סיפור על אב ובת אשר שילבו כוחות כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר לתינוקות ולבני המשפחה שלהם. 
מתי אבשלומוב עלה לישראל מארה”ב בשנת 1992, מטעמי ציונות. לצד קריירה אדריכלית מצליחה במשרד “אבשלומוב אדריכלים”, הוא עוסק בעיצוב תעשייתי ומרצה לאדריכלות באוניברסיטת אריאל. 
כאב לארבעה, נשלח מתי ע”י אשתו לא פעם לרשתות הפארם כדי לקנות קרמים ומשחות לילדים. בכל פעם שהתעמק ברשימת המרכיבים, הוא נבהל מרשימת החומרים הכימיים, אשר בהם נעשה שימוש בטיפול בתינוקות שלנו. 
מאחר והוא לא מצא תכשירים אחרים, טבעיים יותר, הוא החליט לעשות זאת בעצמו והביא לפיתוח סדרת המוצרים “או אייט”, המיועדת לטיפוח עורו הרגיש של התינוק ומבוססת על תרכובת ייחודית, אשר נרשמה במספר פטנטים בינלאומיים ומיוצרת בטכנולוגיה ישראלית פורצת דרך. 
עדי, המנכלי”ת, היא בתו הבכורה של מתי. היא הצטרפה בשנים האחרונות לחברה. לעדי יש תואר בכלכלה ומדעי המדינה ולאחר שובה ממגורים במזרח הרחוק, היא בחרה לעבוד עם אבא שלה ולשתף איתו פעולה, מתוך אמונה בחזון שלו. עדי מאמינה בקהל הלקוחות שלנו, שבודק, משווה ועושה את הבחירה המושכלת במוצרים המתאימים ביותר לילדיו. 
כיום מוצרי או אייט הישראלית נמכרים בכ – 100 נקודות מכירה בישראל, ומיוצאים לרוסיה, הונג קונג, טיוואן וסינגפור. 

דונליאלה סלינה

מוצרינו  מכילים אצה חד תאית דוּנַלְיֶאלָה (Dunaliella salina) החיה בים המלח, נחשבת לאחד מפלאי עולם הקוסמטיקה והרפואה המודרנית ומכילה את הריכוז הגבוה ביותר של בטא-קרוטן בטבע. במחקרים מדעיים הוכח שתמצית האצה משפרת את הפעילות המטבולית של העור, מעניקה חומרים חיוניים לבריאותו, שומרת על לחות העור בתנאים קשים, מונעת נזקי סביבה (קרינה וחום) ומאיטה את קצב הזדקנות העור.

מרכיבים פעילים טבעיים

בין מוצרינו נמצאים שמני זרעים ואגוזים, תמציות פרחים ופירות כמו שמן זית, אלוורה, תמצית קמומיל, שעוות דבורים, חמאת שיעה, שמן זרעי ענבים, שמן חוחובה, שמן שקדים, תמצית ארניקה, ועוד.

כל מוצרינו הם ללא SLS  וSLES   אשר הם חומרים מגרים העלולים לגרום לבעיות עור לחלק מהאוכלוסייה. בנוסף, מוצרינו ללא פרבנים – פרבנים הם חומר משמר הנמצא בלא מעט מוצרים קוסמטיים. קרם ללא פרבן הוא בעצם הסמל של המוצר הטבעי.