הסיפור

הכול החל באמונה  בכוחו של הטבע, בכוחו של המדע, ובמה שניתן להשיג כאשר משלבים ביניהם. זהו סיפור על אהבת אב ועל המסע שעשה יחד עם כימאים ומומחים בתחום טיפוח העור, במטרה ליצור מוצרים שאוהבים ילדים ומטפחים את עורם. אנו שמחים להביא לכם את תוצאותיו הטבעיות והמזינות  של מסע זה – מגוון מוצרי טיפוח לעור, שהינם בריאים, יעילים ובטוחים.

דונליאלה סלינה

מוצרינו  מכילים אצה חד תאית דוּנַלְיֶאלָה (Dunaliella salina) החיה בים המלח, נחשבת לאחד מפלאי עולם הקוסמטיקה והרפואה המודרנית ומכילה את הריכוז הגבוה ביותר של בטא-קרוטן בטבע. במחקרים מדעיים הוכח שתמצית האצה משפרת את הפעילות המטבולית של העור, מעניקה חומרים חיוניים לבריאותו, שומרת על לחות העור בתנאים קשים, מונעת נזקי סביבה (קרינה וחום) ומאיטה את קצב הזדקנות העור.

מרכיבים פעילים טבעיים

בין מוצרינו נמצאים שמני זרעים ואגוזים, תמציות פרחים ופירות כמו שמן זית, אלוורה, תמצית קמומיל, שעוות דבורים, חמאת שיעה, שמן זרעי ענבים, שמן חוחובה, שמן שקדים, תמצית ארניקה, ועוד.

כל מוצרינו הם ללא SLS  וSLES   אשר הם חומרים מגרים העלולים לגרום לבעיות עור לחלק מהאוכלוסייה. בנוסף, מוצרינו ללא פרבנים – פרבנים הם חומר משמר הנמצא בלא מעט מוצרים קוסמטיים. קרם ללא פרבן הוא בעצם הסמל של המוצר הטבעי.